Transport międzynarodowy i spedycja

Wozimy od ponad 25 lat, a trasy w Europie zachodniej, północnej i południowej znamy na pamięć. Dysponujemy ponad pięćdziesięcioma ciągnikami i naczepami różnego typu, zapewniającymi wszechstronne możliwości logistyczne. Możemy dla Ciebie przewieźć dowolny towar, tak na paletach, jak i w big bagach, z ładunkami niebezpiecznymi lub delikatnymi włącznie. Ładunki ponadgabarytowe w naczepach MEGA, produkty ADR we w pełni kontrolowanych warunkach, ładunki drobnicowe w transportach kabotażowych lub przesyłki priorytetowe z podwójną obsadą – nasze możliwości są odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Ciągniki którymi dysponujemy spełniają normę Euro 6, co pozwala nam wykonywać transporty na terenie niemal całej Unii Europejskiej, a możliwość załadunku naczep tak tyłem, jak i bokiem oraz górą, gwarantuje maksymalną wygodę w przypadku każdego ładunku.

Posiadasz ładunek do przewezienia? Powierz go naszym spedytorom, oni zajmą się nim jak swoim. Bez względu na wielkość, wagę lub rodzaj ładunku, w dowolne miejsce w Europie i w dowolnym terminie, który jeszcze nie minął, wozimy efektywnie i bezpiecznie.

Prosto do celu.